Ceník Kia

Reklama

 
O společnosti Ceník Kia Motors
Ceník Kia Motors Corporation, nejrychleji rostoucí automobilová značka ve světě, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Jako člen automobilové skupiny Hyundai-Ceník Kia Automotive Group má za cíl se stát jedním z největších světových výrobců automobilů. Ve 14 výrobních a montážních závodech v 8 zemích světa v současnosti automobilka produkuje více než 1 400 000 vozidel ročně, která jsou prodávána prostřednictvím sítě oficiálních zastoupení ve 165 zemích celého světa. Ceník Kia má dnes přes 40 000 zaměstnanců.
 
Značka Ceník Kia se dlouhodobě angažuje v oblasti sportu. Je hlavním partnerem tenisového grandslamového turnaje Australian Open, celosvětovým oficiálním sponzorem tenisového Davisova poháru a také partnerem španělského tenisty, čtyřnásobného vítěze French Open a letošního Wimbledonského vítěze, Rafaela Nadala. Kromě toho je značka rovněž hlavním automobilovým partnerem UEFA pro evropské (Euro 2008) a světové (2010-2014) fotbalové šampionáty.
 

Více zde: https://www.kiamotors.cz/content/spolecnost/about_kmcz.aspx 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.