Špaletová okna ceník

Reklama

Špaletová nebo jinak také kastlová okna máme možnost vidět již více než století v historických zástavbách našich měst. Jde o osvědčenou konstrukci dřevěných oken s vysokým útlumem hluku a dobrou tepelnou izolací. Navíc se svou elegancí a propracovaností detailů podílejí na architektonické tváři historických budov.

Špaletová okna jsou vhodná nejen pro rekonstrukce starších domů, kdy zhotovujeme přesnou kopii včetně ozdobných prvků na srazích křídel a pevných sloupcích, ale také pro novostavby.                                                                                                        

Špaletové okno je složeno z vnějšího a vnitřního izolačního křídla tvořící nezaměnitelný izolační prvek, který se jen velmi těžko nahrazuje u jednokřídlových konstrukcí dnešních oken. Tento izolační prvek se ještě zvyšuje možností kombinace jednoduchého a izolačního dvojskla.

Zdroj: https://www.geusokna.cz/cs/mdl/info/spaletova-okna---kopie-a-repliky

 

Okno špaletové. Sklo tloušťky 4 mm.
Orientační cena 6000 Kč za m2 v provedení: borovice, zasklené, povrchová úprava: silnovrstvá lazura nebo vodou ředitelný email.
Orientační cena 6500 Kč za m2 v provedení: borovice, zasklené, povrchová úprava: syntetický email.

Zdroj: https://www.nabytekpraha.cz/?menu=135 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.