Ceník projektových prací

Reklama

Každá stavba musí být postavena či rekonstruována na základě Projektové dokumentace. Během jejího vypracovávání se komplexně prověřují vztahy mezi stavbou a jejím okolím z ohledů vlastnických práv, požadavků zvláště chráněných zájmů státu, požadavků občanských iniciativ, kapacit veřejného technického vybavení a vlivů stavby do prostředí. V dalších fázích se prověřují vlastnosti stavby z hlediska jejich bezpečnosti, odolnosti, prostorového uspořádání a technické vybavenosti. Je-li stavba v souladu se sledovanými parametry, projektová dokumentace upřesňuje požadavky na materiály, technologické postupy a na kvalitu a způsob provádění stavebních prací. Součástí této dokumentace jsou též podrobné výkazy množství potřebných materiálů a prací.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Projektov%C3%A1_dokumentace

DRUH, TYP
POPIS PRACÍ, CHARAKTERISTIKA
CENA V KČ
RODINNÉ DOMKY, PŘÍZEMNÍ, PODSKLEPENÉ, OBYTNÉ PODKROVÍ, ATRIOVÉ, ŘADOVÉ, VOLNĚ STOJÍCÍ Zpracování dokumentace k ohlášení stavby nebo stavebnímu řízení dle přílohy č.1,2 k vyhl.č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb včetně napojení na inženýrské sítě.

Zpracování prováděcí dokumentace včetně vnitřních instalací.
Dokumentace pro územní řízení nebo územní souhlas dle přílohy vyhl.č. 503/2006 Sb.
od 45.000
od 75.000

od 15.000
REKREAČNÍ DOMKY, REKREAČNÍ CHATY, VČETNĚ JEJICH ÚPRAV Zpracování dokumentace dle vyhl.č. 499/2006 Sb.

Dokumentace stavebních úprav, přístaveb, rekonstrukcí.

Dokumentace v rozsahu ohlášení stavby.
od 40.000


od 25.000


 

 

Více na: https://www.meliprojekt.cz/view.php?nazevclanku=meliprojekt-projekcni-kancelar-cenik-projektovych-praci&cisloclanku=2008030003

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.