Ceník stavebních prací zdarma na stažení (rapidshare, torrent, download)

Reklama

Ceník stavební prací na stažení z Rapidshare nalezenet na stránce https://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=38&t=77243&p=168683 případně zde https://www.ourphorum.com/rts-stavitel-2008-t10736.html

Diskusní téma: Ceník stavebních prací zdarma na stažení (rapidshare, torrent, download)

Datum 16.09.2010

Vložil Ranec

Titulek Re: ceník sav.prací

Odpovědět

slova zoufalce :-x kdo Ti shaní tu praci co ty tak uzasne a nedocenene vykonavas? sam si ji asi neshanis vypada to ze kazdy den prijdes a zajima te jen co a kde a hlavne zakolik mas delat. ostatni co je okolo te uz nezajima jenze on tu zakazku musi taky nekdo sehnat nacenit a domluvit a navic nese veskera rizika s tim spojena coz si zjevne vubec neuvedomujes tak ze cenik stavebnich praci je orientacni cenik za prodanou praci nikoliv za vykonanou pro jednotlive pracovniky!!!!
A to same plati i pro ty kteri se podle nej bezhhlave ridi pri stavbe domu a najimaji si jednotlive remeslniky na zaklade ceny ktera se jim zda v poradku protoze je nizsi nez cenikova ale ve finale vetsinou zaplacou protoze se jim stavba proti puvodnim planum nekolikanasobne prodrazi a navic nemaji zadnou poradnou zaruku vlastne na nic .... nikdo za nic nemuze nikdo za nic neruci tak ze v tomto pripade plati pravidlo vice znamena mene (ale chapu ze spoustu lidi to nepresvedci dokud to nezjisti na vlastni kuzi) .... pokud to chcete delat takto investujte alespon do spolehliveho stavebniho dozoru ktery vam stavbu zkoordinuje a ohlida!

Datum 16.02.2010

Vložil ficmiroslav@seznam.cz

Titulek Ceník stavebních prací

Odpovědět

Pánové, pokud si myslíte, že jen tak si stáhnete ceník stavebních nebo zednických prací, jste na omylu. Já za něj ročně platím tvrdý prachy. To by byli kreténi dávat jej zdarma.

Datum 01.03.2010

Vložil Pavel

Titulek Re: Ceník stavebních prací

Odpovědět

Dalši stěch vikuku co mysli jen na sebe co.Kreten to nejsi atk se nemusiš titulovat,jen si jeden stěch co .........tento stat a lidi co tu bydli,tak si to přeber!

Datum 01.11.2010

Vložil jambo

Titulek Re: Ceník stavebních prací

Odpovědět

Jem se neposer.

Datum 26.01.2010

Vložil Roman

Titulek ceník stavebních prací

Odpovědět

Prosím o zaslání ceníku stavebních prací pro rok 2010, na této stránce jsem se vůbec k ničemu nedostal kadlec.roman2@seznam.cz

Datum 12.02.2010

Vložil hrůza

Titulek Re: ceník stavebních prací

Odpovědět

hrůza běs

Datum 13.01.2010

Vložil picus

Titulek hovno

Odpovědět

je to na píču.

Datum 12.01.2010

Vložil Stanislav Zdráhala

Titulek Neinformace

Odpovědět

Jek už dříve diskutující reklamují,není to k ničemu a vrací mě to na tuto nic neříkající stránku.To není pomoc,ale ztráta času.

Datum 06.01.2010

Vložil Jirka

Titulek Bacha na ně

Odpovědět

Jen ne nic objednávat, ani demo, přiloži k tomu fakturu a když jí hned nevrátíš tak to soudně vymáhají. Zbavoval jsem se jich rok, než mě přestali otravovat s emailama.

Datum 05.01.2010

Vložil jouzek

Titulek Podfuck

Odpovědět

zřejmě si někdo dělá srandu; za registraci zaplatíte a ani nevíte, co dostanete

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.