Sborníky cen stavebních prací - knižní vydání

Reklama

Knižní vydání ceníku stavebních prací plně nahrazuje dosavadní podobu sborníků v knižním vydání. Součástí sborníku stavebních prací na CD ROM je program pro přenos vybraných položek z ceníků do formuláře, doplnění množství a následný tisk. 

Zdroj a více informací: https://www.rts.cz/sborniky.html

Sborníky cen stavebních prací 2009

Jedná se o aktualizované vydání ELEKTRONICKÉ DATOVÉ KNIHOVNY Sborníků cen stavebních prací, včetně rozboru cen položek dle jednotlivých nákladů tvořících celkovou cenu. Položky jsou aktualizovány na cenovou úroveň roku 2009 včetně rozšíření o nové ceníky. Sborník je výchozím podkladem především pro drobné řemeslníky, ale i investory a architekty, jako nástroj pro kontrolu dodavatelských cen a orientaci na stavebním trhu. Součástí sborníku je i program pro přenos vybraných položek z ceníků do formuláře, doplnění množství a následný tisk.

Více zde https://www.stavebniliteratura.cz/prodej/eshop/druh/stavebni-software/sborniky-cen-stavebnich-praci-2009-00661/

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.

Vaše ceníky: Sborníky cen stavebních prací - knižní vydání

Datum 07.02.2015

Vložil Pavel

Titulek Pavel

Odpovědět

Pavel