Tepelná izolace Isover

Reklama

Tepelná izolace s protimrazovou ochranou n Tepelná izolace stěny zařízení pro kvašení protivnějšímu vzduchu n Tepelná izolace stropů zařízení pro kvašení při přejíždění a osázení rostlinami.

Tepelná izolace s protimrazovou ochranou
U základu stavby choulostivého na mráz a v krajíchs obdobími dlouhého a silného mrazu lze riziko zdviženístavebního objektu vytvářenými ložisky ledu snížit tak,že se při příliš malé hloubce základů uloží tak zvanáprotimrazová zábrana z desek Styrodur® C po obvoduokolo stavebního objektu

Tepelná izolace stropů zařízení pro kvašenípři přejíždění a osázení rostlinami
Úplně skrytě do stavebního základu zapuštěná zařízenípro kvašení i jiná tělesa staveb s vnější izolací deskamiz materiálu Styrodur® C lze překrýt a využívat různýmizpůsoby. Překrytí půdou, osázení zelení, povrchovévrstvy pro přejíždění atd. lze realizovat při respektováníkonstrukčních pravidel pro inverzní střechu.

Tepelná izolace mezi zařízením pro kvašenía krytem plynu fólií
Ke zdokonalení tepelné izolace krytu nádrže se na dře-věné bednění ukládá tepelná izolace z desek z materiáluStyrodur® C. Obvyklé jsou tloušťky v rozsahu od 5 do 10cm. Jelikož u této aplikace není nutné klást žádnézvláštní požadavky na pevnost v tlaku, stačí materiál Styrodur® C typu 2500 C. 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.