Česká pošta elektronický podpis

Reklama

Potřebujete také „elektronický podpis“? Chcete elektronicky komunikovat s úřady státní správy? Pořiďte si kvalifikovaný certifikát vydávaný kvalifikovanou certifikační autoritou PostSignum QCA.Česká pošta, s.p. se stala akreditovaným poskytovatelem certifikačních služeb dne 3. 8. 2005 na základě rozhodnutí Ministerstva informatiky ČR.

Elektornický podis České pošty je je vystavován dceřinou společností PostSignum. Certifikační autorita PostSignum QCA rozšiřuje obchodní aktivity České pošty, s. p. o služby vydávání kvalifikovaných certifikátů a kvalifikovaných systémových certifikátů. Certifikační autorita PostSignum QCA je navržena s důrazem na maximální zjednodušení postupu vydání certifikátu jak pro organizace s velkým počtem zaměstnanců (právnické osoby), tak pro jednotlivce (fyzické nepodnikající osoby).Informační systém PostSignum QCA obdržel dne 21. 12. 2007 certifikaci shody s normami ISO 9001 (systém řízení jakosti) a ISO 27001 (systém řízení bezpečnosti informací).

Nabízené služby ČP navázané na elektornický podpis

  • Elektronický podpis - PostSignum QCA vydává kvalifikované certifikáty pro ověření elektronického podpisu, které jsou určeny pro používání osobou, jejíž jméno je v certifikátu uvedeno.
  • Elektronická značka - PostSignum QCA vydává rovněž kvalifikované systémové certifikáty pro ověření elektronické značky, které jsou určeny pro automatizované používání aplikacemi či zařízeními.
  • Široké možnosti využití - kvalifikované certifikáty využijete např. v elektronické komunikaci s finančním úřadem, soudem, Českou správou sociálního zabezpečení, Celní správou, na elektronickém tržišti SEPO Ministerstva obrany, v aplikaci Czech Invest a mnoha dalších.

Víc zde https://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/e-sluzby/kvalifikovana-certifikacni-autorita-id287/ https://qca.postsignum.cz/

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.