Ferona ceník

Reklama

Obchodní společnost Ferona prodává hutní materiál na trhu České v Slovenské republiky již téměř 200 let. V roce 1829 založil v Praze L. G. Bondy železářský velkoobchod , který se v roce 1919 stal akciovou společností s názvem FERRA a. s. Přes nejrůznější období transformace a slučování s dalšími obchodními firmami vznikla v roce 1972 společnost "Ferona, národní podnik, Praha". Začátkem 90. let se ze státního podniku stala Ferona, a. s. s dceřinou společností Ferona Slovakia, a.s. na území Slovenské republiky. V rámci privatizačního procesu se v roce 1995 stala Ferona, a.s. privátní společností, vlastněnou převážně členy managementu firmy. Po deseti letech, v roce 2004, se pak nákupem 100% akcií stala jediným akcionářem anglická investiční společnost IRG.

On-line ceník Ferona s možností objednávek. Objednávky vybraného zboží můžete odeslat elektronickou poštou na adresu Vámi vybraného regionálního prodejce Ferony, příslušného zpravidla podle místa dodávky (rozmístění našich skladových provozů - viz sekce maloprodejny).

Ceny Ferona jsou platné od 11/2008.

Pozor !Ceník zde uvedený nemusí z hlediska platnosti dat souhlasit se souborem cen ke stažení. Rovněž setřídění položek může být odlišné od programu určenému k lokální instalaci.

Více informací a ceník zde: https://www.ferona.cz/cze/ceniky/on-line-cenik.php 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.