Povinné ručení sazby 2010

Reklama

POVINNÉ RUČENÍ SAZBY 2010 - ZÍSKEJTE SLEVU AŽ 65 %

Je běžné, že řidič získává od své pojišťovny za každý rok bez nehod bonus ve výši 5 %. O tento bonus mu je pak poníženo pojistné, které za pojištění platí. Maximální bonus, kterého jde takto dosáhnout, je 50 %. ČSOB Pojišťovna ovšem nabízí bonusy až 65 %. Jak je to možné? Umožňuje to Sleva dobrého řidiče, která navyšuje standardní bonus o dalších 15 % na celkových 65 %.

SLEVA DOBRÉHO ŘIDIČE

ČSOB Pojišťovna navazuje na akci pro povinné ručení a havarijní pojištění s názvem „Sleva dobrého řidiče*". Celkový rozsah slev, které řidič může získat, je v domácích poměrech unikátní a řadí její povinné ručení v porovnání s ostatními k nejvýhodnějším na trhu.

Stačí když předloží doklad o alespoň jednoletém předchozím bezeškodném průběhu povinného ručení a obdrží v prvním roce pojištění u ČSOB Pojišťovny slevu 15 %, ve druhém 10 % a ve třetím 5 %. Celkem tedy až 30 % za tři roky. Tato sleva jde přitom současně uplatnit i na havarijní pojištění.

Více zde: https://www.csobpoj.cz/produkty/pojisteni-vozidel/povinne-ruceni.htm 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.