Prodej zateplovacího materiálu

Reklama

Prodejna s nabídkovým sortimentem provádí přímý prodej zateplovacího materiálu na skladě a prodej dle přijatých objednávek. Drobné dodávky zavážíme dle objednávky zákazníka, od určitého množství zavážíme zboží zdarma. Prodejna poskytne na vyžádání podrobné informace o materiálech, zárukách, cenách, způsobu montáže a jiné informace při prodeji zdarma. Podle zadaných údajů o výměře a druhu zateplení a povrchové úpravy zpracujeme cenovou nabídku pro ucelený prodej zateplovacího materiálu i s příslušenstvím. Prodejna přijímá také poptávky na cenové kalkulace montáže včetně materiálu dle zadaných parametrů, kterou odbytová kancelář dále zpracuje a předá.

Prodej materiálu pro zateplení objektů

obchod zabývající se prodej kompletního výrobního sortimentu firmy Saint-Gobain Weber Terranova. Dle požadavků vám spočítáme, dodáme potřebné množství materiálu na zateplení přímo na adresu, kterou zadáte a v případech větší objednávky - viz obchodní podmínky Vám tento materiál i zdarma dovezeme. V případě zájmu Vám můžeme nacenit i zateplení Vašeho objektu

Více zde: https://www.tepiz.ji.cz/prodej.html 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.