Vysušování, odvlhčování a sanace zdiva

Reklama

Vysušování zdiva vzduchovými systémy: Podpodlahové sanační dutinové systémy
Cílem těchto úprav je snížení vlhkosti zdiva tak, aby nebyl nadále zhoršován stav vnitřního prostředí daných prostor a nepokračovala degradace stavebního materiálu.
V neposlední řadě se jedná o úpravy povrchového vzhledu ploch zdiva. Přestože jsou předmětem předkládaného článku úpravy dodatečné, je třeba konstatovat, že právě systémy vzduchových úprav bývaly prováděny často i současně s původní výstavbou. To je možná jedním z důvodů jejich velké obecné oblíbenosti. Dutiny, ve kterých se pohybuje vzduch, a tím podporuje difuzi vlhkosti z ploch zdiva, bývaly často přirozenou součástí historických staveb.

Více zde: https://www.casopisstavebnictvi.cz/vysusovani-zdiva-vzduchovymi-systemy-podpodlahove-sanacni-dutinove-systemy_N2036


Půjčovna odvlhčovačů a topidel
Co dělat pokud se vyskytnou problémy se zvýšenou stavební vlhkostí nebo se zatékáním vody? Příznivé zimní teploty nabádají k nepřetržitým pracím na stavbě a některé látky potřebují v průběhu tuhnutí vyšší teplotu – jak na to? K řešení obou situací nám pomohou speciální přístroje – odvlhčovače a topidla. Pro jednorázovou akci si je můžeme půjčit v půjčovně – jak se orientovat mezi funkcemi jednotlivých druhů?

Více zde: https://jiho.ceskestavby.cz/clanky/vysouseni/pujcovna-odvlhcovacu-topidel-4640.html 

Poslední přidané ceníky

Nové firemní ceníky

31.01.2010 11:29

 Využijte nové přehledné nabídky orientačních ceny zboží od řady významných firem v sekci Ceníky podle firem. Mimo jiné naleznete aktuální ceníky firem:

Ceníky koberců a komínu

15.01.2010 11:25

Na základě vašich požadavků přidáváme ukázkové ceníky koberců Trend a ceník zátěžových koberců.

Je pro vás také připraven cen komínů a komínových systémů značky Schiedel.